Fotografia ślubna to pasja mojego życia oraz profesjonalnie wykonywany zawód. Mówię o sobie, że jestem wyjątkowym fotografem na wyjątkowe okazje. Staram się bowiem robić unikalne zdjęcia ślubne, pełne światła, emocji i pastelowych barw. Łączę w sobie styl pracy reportera z duszą artysty, dzięki czemu powstają klimatyczne zdjęcia w artystycznej oprawie i o symbolicznym znaczeniu. W moich fotografiach staram się zachować magię chwili. Zawsze dbam o detale, które sprawiają, że zdjęcie przekazuje coś więcej niż tylko obraz.  Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, stale rozwijam swoje umiejętności oraz gromadzę najnowszej klasy sprzęt, dbając o to by zdjęcia ślubne były niezwykłe w swoim rodzaju. Doświadczenie w fotograficznej profesji nauczyło mnie dyscypliny i staranności, a zarazem kreatywności, gdyż w tej branży trzeba umieć odnaleźć się w każdej najbardziej zaskakującej sytuacji (drugiej szansy na świetny kadr z przysięgi małżeńskiej nie będzie J Realizuję zdjęcia reporterskie z ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, jak również zdjęcia plenerowe skierowane do narzeczonych oraz Par Młodych. Działam na terenie Warszawy i Mazowsza, jednak na zaproszenie zjawiam się wszędzie tam, gdzie jestem potrzebny. Zapraszam do portfolio celem oceny mojej pracy oraz zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą pakietów ślubnych.

 

Bezpieczeństwo pracy : Bezpieczeństwo pracy jest dla mnie priorytetem dlatego też pracuję tylko na markowym sprzęcie marki Nikon.W momencie kiedy dla Was pracuję zawsze posiadam co najmniej jeden zapasowy aparat i zestaw obiektywów dla bezpieczeństwa. O dane które zarejestruję w dniu Waszego ślubu także dbam z należytą ostrożnością używając trzy niezależne od siebie nośniki danych z waszymi zdjęciami.

Posiadam licencję na wykonywanie zdjęć w miejscach i obiektach sakralnych wydaną przez Kurię. Stanowi to dla Państwa swego rodzaju gwarancję, że zostałem odpowiednio ukierunkowany i umiem należycie zachować się w miejscach kultu, tak by wykonując swoją pracę pod żadnym względem nie zakłócać ceremonii oraz w miarę możliwości nie rzucać się w oczy. Dodatkowo kultura osobista i styl pracy jaki sobie wypracowałem nakazują mi być „fotografem z ukrycia”.

 

Moje inspiracje:

„Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chciałbym stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne.”

Wynn Bullock

 

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin